O nás

Spoločnosť IZOCAR s.r.o. bola založená v roku 2018 a zaoberá sa výrobou nadstavieb na nákladné vozidla. Sídlo spoločnosti je na trase diaľnice D1 na východnom Slovensku v meste Prešov.

Spoločnosť IZOCAR chce svojim zákazníkom poskytnúť svoje služby zákazníkom aj na východnom Slovensku aby nemuseli s požiadavkami cestovať na stredné až západné Slovensko. Spoločnosť zamestnáva pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami pri výrobe nadstavieb všetkých druhov. Svojim zákazníkom ponúkame komplexné služby pre nákladné vozidlá.

Vo svojom výrobnom programe má výrobu rôznych druhov nadstavieb ako plachtové, skriňové, pekárenské, izotermické, chladiarenské, mraziarenské. Zároveň vieme zákazníkom poskytnúť úpravy dodávkových vozidiel na rôzne druhy prepravy ako FNA, FRC, ADR, pohrebné vozidlá, pojazdná predajne a rôzne špeciálne nadstavby. Naša spoločnosť sa tiež venuje dostavbám a prestavbám vozidiel ktoré zahŕňajú montáž druhého radu sedadiel, deliacich priečok a okien s homologizáciou, montáž podláh, obkladov a kotviacich prvkov.

Nadstavby sa vyrábajú vlastnou technológiou a ich rozmerové a typové prevedenie sa upravuje podľa požiadaviek zákazníkov. Nadstavby z našej ponuky  je možne montovať na všetky homologizované podvozky schválené Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky a prevedenia podliehajú vyhláške o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách. Zároveň pre zákazníkov poskytuje vyhotovenie protokolu o skúške podľa pokynu MDVRR SR 13/2013 nutné k prihláseniu vozidla na odbore dopravy pri dostavbe jednotlivo dokončovaného vozidla alebo vieme poradiť a pomôcť pri prestavbe jednotlivo dokončovaného vozidla.

Výrobný sortiment prispôsobujeme potrebám našich zákazníkov a vývojovým trendom prepravy na Slovensku.

V prípade potreby sme schopný poskytnúť zákazníkom kompletnú ponuku aj s rôznymi doplnkami na nadstavby chladiarenské zariadenia CARRIER, THERMO KING, hydraulické zdvíhacie plošiny DHOLLANDIA, hydraulické ruky, úpravy interiéru nadstavby na prevoz konfekcie, úprava nadstavby na prevoz mäsa vo vise, montáž spacích nadstavieb a spojlerov a ďalšie ponuky podľa priania zákazníka. Spoločnosť IZOCAR s.r.o. Prešov je  schválená Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácii Slovenskej republiky ako hromadný výrobca.

Pre výrobu chladiarenských a mraziarenských nadstavieb naša spoločnosť vlastní ATP certifikát o tepelne izolačných vlastnostiach nadstavieb vydaný TSU Piešťany.

Veríme, že naša ponuka produktov a služieb Vás zaujme. Oslovte nás so svojimi požiadavkami a ponúkneme Vám riešenie Vašich požiadaviek.

Na spoluprácu s Vami sa teší spoločnosť IZOCAR Prešov.