Služby

Predaj, montáž a servis hydraulických plošín a predaj hydralických rúk.

Hydraulické plošiny sú jedinečným pomocníkom pri vykládke a nakládke tovaru do nadstavie. Šetria čas a námahu obsluhe  vozidla.

Nachádzajú skvelé uplatnenie pri rozvozovej preprave tovaru ako na jednotlivé obchodné jednotky, ale aj priamo k zákazníkovi. Tieto produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, zníženými nárokmi na montáž, zvýšenou životnosťou a optimálnou prispôsobivosťou voči rôznym podvozkom a ich rozmerom.

Na všetky nadstavby a vozidla  naša spoločnosť poskytuje záručný a pozáručný servis, tiež zabezpečujeme servis aj na hydraulické plošiny, ktoré neboli montované našou spoločnosťou  po dohode so zákazníkom. V prípade potreby po dohode so zákazníkom zabezpečujeme prehliadky hydraulických plošín.

Služby
Služby
Služby
Služby

Predaj a montáž chladiarenských agregátov

Pri požiadavke zákazníka na výrobu chladiarenských alebo mraziarenských nadstavieb alebo pri zaizolovaní nákladového priestoru vozidiel typu furgon naša spoločnosť zabezpečí správny výber chladiarenského zariadenia. Po konzultácii so zákazníkom aký typ prepravy zákazník používa, spôsob nakládky tovaru, počet zastávok pri preprave, potreba  pripojenia agregátu na zásuvku elektrického pripojenia  a podobne navrhneme  pre zákazníka vhodný typ chladiarenského zariadenia pre jeho potrebu. Zabezpečíme dodávku vybraného zariadenia a jeho montáž s výberom správneho držiaka kompresora podľa typu motora vozidla. Ponúkame chladiarenské agregáty značiek CARRIER, THERMO KING.

Služby [2]
Služby [2]
Služby [2]
Služby [2]
Služby [2]
Služby [2]
Služby [2]
Služby [2]

Predaj, servis a montáž spacích nadstavieb, spojlerov a nezávislých kúrení do nákladných vozidiel.

V pripade požiadavky od zákazníka zabezpečíme dodávku a montáž spacích nadstavieb, spojlerov na kabíny vozidiel, montáž nezávislých kúrení Webasto do nákladných vozidiel

Služby [3]
Služby [3]
Služby [3]
Služby [3]
Služby [3]
Služby [3]
Služby [3]
Služby [3]

Pre zákazníkov poskytujeme všetky druhy opráv nadstavieb bežné, havarijné.

Zaizolovanie vozidiel

Nákladový priestor vozidla   bude zaizolovaný v celom objeme. Do dutín a nerovností pôvodného interiéru nákladového priestoru bude nastriekaná polyuretánová pena, ktorá vyplní dutiny v členitej interiérovej časti vozidla. Potom sa doskami z minerálnej vlny, ktoré majú výborné tepelné vlastnosti a sú tvarovateľné vyrovná povrch bočných stien a stropu. Na tento povrch sa prikladá jednostranne uzavretý panel , ktorý sa vyrába vo vákuovom lise podľa rozmerového prevedenia interiéru vozidla. Panel sa skladá z izolačných dosiek podľa prevedenia FNA alebo FRC vozidla  na jednej strane panelu je laminát, ktorý bude tvoriť finálny povrch interiéru priestoru. Predný panel nákladového priestoru oddeľujúci osádku vozidla od nákladového priestoru bude vyrobený tiež vo vákuovom lise. Zaizolovanie predného čela nákladového priestoru bude z vyrobeného panelu vo vákuovom lise, s povrchom na strane nákladového priestoru hladký laminát. Do panelu sa  urobia rozvodové kanály pre umiestnenie hadíc a trubiek chladiarenského agregátu a kanál pre vedenie kondenzačnej trubky chladiarenského agregátu. Vnútorný povrch je hladký laminát ako pri stenách skriňových nadstavieb a dá sa veľmi jednoducho čistiť a dezinfikovať. Na povrchu stien interiéru nie sú žiadne nerovnosti a nie je vidieť žiadnu štruktúru laminátového plátna. Povrch stien interiéru nákladného priestoru je rovnakého vzhľadu ako panely klasickej skriňovej nadstavby na šasi vozidla. Vnútorné blatníky vozidla sa tiež zaizolujú tak aby medzi nimi bol vytvorený priestor na uloženie europalety pokiaľ to konštrukcia vozidla dovoľuje v oboch svojich rozmeroch. Súčasťou izolácie je aj ATP certifikát o tepelnoizolačných vlastnostiach vystavený TSU Piešťany. Na bočných stenách sa môžu umiestniť upínacie lišty, ktoré možno využiť na upínanie nákladu vo vozidle. Zároveň zabezpečujú ochranu bočných stien pred nárazmi nákladu v nákladovom priestore vozidla.  

Zaizolovanie vozidiel
Zaizolovanie vozidiel
Zaizolovanie vozidiel
Zaizolovanie vozidiel